Marina Teknik


Dünyada, malzeme ve hizmet paylaşımında sınırların ortadan kalkması ve sektörümüzün geldiği nokta,  sektörün değişik kollarında ortaya koyduğu hizmet kalitesi ve topladığı bilgi birikimiyle yoluna devam eden firmamızın yeniden yapılanması gereğini doğurmuş ve firma bünyesinde yürütülen çalışmaların titizlikle ve yeniden gözden geçirilmesini sağlamıştır. Tüm bu çalışmalarının neticesinde, Marina Deniz Araçları’nın son markası,  kuruluşumuzdan bu güne genlerimizde  bulunan servis alanında, “Marina Teknik” markası olarak ortaya çıkmıştır.

Amaç
“Marina Teknik” ile amacımız, yıllar içinde oluşan ürün ve ürün uygulama bilgimizi ve tekne üretim altyapımızı, yetişmiş insan gücümüzle bir araya getirmek, Marina Deniz Araçları’nın temsilcisi olduğu tüm markalara ait aşağıdaki hizmetleri evrensel ve çağdaş standartlarda verebilmek ve firmamızın güven noktası olan imajını, sektörün satış sonrası hizmetler  alanına kendi imzamızla taşıyabilmektir.

Kalite Anlayışımız
“Marina Teknik”  hizmet kalitesini kendi yerel standartlarına göre değil, hizmetin kabul görmüş evrensel ve çağdaş standartlarına göre belirleyerek, verilen hizmet kalitesi ve sahip olunan hizmet anlayışıyla dünyadaki tüm denizcilerin rotasını “güvenle” çevirdiği sakin ve huzurlu sular olmak istemektedir. Firmamız satış sonrası alanda hizmet kalitesini daha da yukarılara taşımayı amaçlayarak tüm denizcilik sektörüne,  firma kültürü haline getirdiği doğru, güvenilir ve süratli çözümler sunmayı hedeflemektedir. Bu hedefler doğrultusunda karşınızda “Marina Teknik” markası ile bulunmaktan ve sizlere çözümler üreterek, destek sağlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

Hizmetlerimiz
 - Ürün montajı,
 - Montajı tersane ya da tekne sahibi tarafından yapılan ürünlere montaj süresince gerekli teknik desteğin sağlanması,
 - Montajı Tersane ya da tekne sahibi tarafından yapılan ürünlerin Start-up’ ının yapılması ve ürün garantilerinin başlatılması,
 - Ürünlerin gerekli bakımlarının yapılması,
 - Ürünlerde meydana gelen arızaların giderilmesi,
 - Ürünlere ait yedek parça desteğinin sağlanmasıdır.
Bu amaçlarımıza ek bir diğer önemli hedefimiz ise, profesyonel Elektrik, Elektronik, Mekanik , Hidrolik ve Interior kadromuzla, eski ürünlerini değiştirmek isteyen veya teknelerini yenileme ihtiyacı duyan tekne sahiplerine, doğru, güvenilir ve süratli hizmeti sunabilmektir.Bir tesadüf değil, meşakatli bir çaba ürünü olan kalite, vizyonumuz ve hedeflerimize giden yolda olmazsa olmaz prensibimizdir.

İLETİŞİM FORMU

Pazartesi'den Cuma'ya
Saat 09:00'dan 17:30'a kadar
Her türlü sorunuzu cevaplamaktan mutluluk duyarız...


×