Ana Sayfa
SERVİS

Marina Teknik, elektronik, elektrik, A/C soğutma, tuz giderme, hidrolik, iskele köprüleri ve vinçler konusunda uzmanlaşmış kalifiye mühendis ve teknisyenlerden oluşmaktadır. Her teknik alandaki uzman teknisyenlerimiz, eksiksiz bir sistemin parçası olarak, yatlarınızın teknik ihtiyaçlarını görmemiz, anlamamız, bakım ve onarımını yapmamızı sağlamaktadırlar.

Marina Teknik, kendini yüksek kaliteli tam servis ekipmanı değişimi, güçlendirme ve onarım servisi sağlayarak, müşterilerine hizmet etmeye adamıştır. Servis ekiplerimiz, tam servis onarım imkânları ile parça onarımları ve işlenmiş parça fabrikasyonu için araç sağlama desteği ile desteklenmiştir. Servis elemanlarımız, yılların deneyim ve bilgisini size ve ekipmanınızın hizmetine sunarlar.

Amacımız, sektöre ulaşılabilecek en yüksek seviyede profesyonel işçilik, teknik servis ile bakım ve onarım sunmaktır.

 

İnanıyoruz ki:

  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve istediğimiz itibarı kazanmak için, ilk serviste kaliteli iş başarısı göstermek, en iyi uzun dönem çözümüdür.
  • Konumu ne olursa olsun ve o sırada ne kadar meşgul olursak olalım, herkese karşı anlayışlı ve nazik olmak zorundayız. Her zaman, anlaşılmaktan önce anlamaya çalışmalıyız.
  • Eğitim, beceri ve niteliklerimizin sürekli geliştirilmesi açısından, açıklık, yaratıcılık, öz-disiplin ve gelişmeyi teşvik eden, anlamlı çalışma, adaletli maaş dağılımı, güvenli ve sağlıklı çalışma ortamı açısından kişisel fayda sağlamalıdır.
  • Müşteri, kişisel hedeflerimize ulaşmamızda bize fırsat sağlar ve onun işini yapmaktan mutluluk duyarız. İhtiyacı ne olursa olsun, onu karşılamak için çabalayacağız.

Bakım ve onarım gibi tüm teknik istekleriniz için bize aşağıdaki e-posta veya telefondan ulaşabilirsiniz info@marinadeniz.com.tr  ya da:  +90 216 336 9788.

Giriş Sayfası
TwitterFacebook Youtube
Language
İletişim İletişim
© Copyright © 2012 Marina Deniz Araçları A.Ş.