Ana Sayfa
MARINE BUSINESS

Dosyalar
2016 MARINEBUSINESS KATALOG.pdf
Gizle

Firmanın faaliyet gösterdiği alanlar

Hediyelik & Aksesuar
Bardaklar & Fincanlar
Çatal & Bıçak Setleri
Kültablaları
Paspaslar
Tekstil Ürünleri
Yemek Takımları
Gizle
MARINE BUSINESS
Bunu Paylaş Facebookta Paylaş Twitterda Paylaş


 

 

Marine Business şirketinin Deniz İç Tasarım Bölümü, yelkencilik ve denizde konfor dünyasında edindikleri kendi deneyimlerine dayanan tasarımcılar tarafından tasarlanmış, malzemeleri ve yenilikçi tasarımları sunmaktadır. Tekneler için sunduğu başlıca dört ürün şunlardır: sofra gereçleri, mutfak, banyo ve yatak odası. Bunlar sırasıyla her tür için tasarlanmış 18 farklı koleksiyondan oluşmaktadır.

Sofra gereçleri çeşitleri, melamin sofra gereçleri, porselen, cam, polikarbon fincan ve aynı zamanda dayanıklı cam, çatal-bıçak ve termos, ızgara tepsisi, buz kalıpları ve bunlar gibi tüm küçük alet türlerinden oluşmaktadır. Mutfaklar için, tekstil ürünleri, apron masalar, mutfak eldivenleri ve havluların yanı sıra pişirme kapları ve paslanmaz çelik tavaları tasarlamaktadır.

Marine Business kamaralar için, her yatağa uygun esnek, ayarlanabilir bir dizi çarşaf çeşidi geliştirmiş ve aynı ürün çeşitliliğini yün battaniyeler, uyku tulumları, yastıklar vs. ile desteklemiştir.Ayrıca, banyo için de, seçkin tasarımlarla sunulan şık havluları, bornozları ve terlikleri bulunmaktadır. Marine Business ayrıca, su geçirmez güverte masa ve sandalyeleri, kül tablaları ve kaymaz halılar üretmektedir.

Her sezon, teknede yemek yemeyi kolaylaştıran, masa örtüsü klipsleri veya özel bardak taşıyıcılı tabaklar gibi yeni pratik ve orijinal malzemeler sağlamaktadır.

 

Foto Galeri
MARINE BUSINESS
MARINE BUSINESS
MARINE BUSINESS
MARINE BUSINESS
MARINE BUSINESS
MARINE BUSINESS
MARINE BUSINESS
Daha fazlası ¬
Giriş Sayfası
TwitterFacebook Youtube
Language
İletişim İletişim
© Copyright © 2012 Marina Deniz Araçları A.Ş.