Ana Sayfa
INDEL MARINE

Dosyalar
Indel Webasto Marine Catalog 2015 151959.pdf
Gizle

Firmanın faaliyet gösterdiği alanlar

Kabin Ekipmanları
Buz Yapıcılar
Buzdolapları
Buzdolapları / Derin Dondurucular
Derin Dondurucular
Soğutma Üniteleri
Su Isıtıcıları
Gizle
INDEL MARINE
Bunu Paylaş Facebookta Paylaş Twitterda Paylaş


 

 

Indel Marine tarafından üretilen Isotherm Cruise buzdolapları, teknolojik yenilikle karmaşık ancak pratik tasarımı birleştiren dikkatli bir araştırmanın ürünüdür. Deniz sınıfı buzdolapları zor şartlar altında çalışmaktadır: aşırı hareketliliğe karşı dayanıklı olmalı, sessiz çalışmalı, tamamen emniyetli olmalı ve –belki de en önemlisi- akü gücünü mutlak minimum düzeyinde tüketmelidirler. Bizim misyonumuz, yelkenli ve motor yatlar için yüksek kaliteli ve enerjiyi etkin kullanan deniz sınıfı buzdolabı sistemleri tasarlamak ve üretmektir.
Indel Marine, küçük bir İtalyan kasabası olan S. Agata Feltria’da, kurulmuştur. Indel “B” kompleksine çok yakındır. Şirketin misyonunu müşterilerin ihtiyaç ve talepleri belirlemektedir. Şirket, dünya turuna çıkan tekneler için özel tasarlanmış derin dondurucudan standart tekne buzdolaplarının yüksek adetli üretimine kadar geniş bir yelpazede, deniz sınıfı buzdolabı ekipmanları sunmaktadır. Şirket, dünyanın en önde gelen gemi inşa şirketlerinden bazılarına ürün tedarik etmekten dolayı gururludur.

Indel “B”, 1960’dan beri deniz sınıfı buzdolapları üretmektedir ve şirketin ilk ürettiği model, denizcilik sektörünün standardını oluşturmuş ve o zamandan beri, gemi inşa şirketleri ve rakip şirketleri tarafından kullanılmıştır. Şu anda DC motorlu buzdolabı üretiminde lider durumda olan şirketin günlük üretim kapasitesi 500 birimden fazladır. Şirket, aynı zamanda, taşımacılık sektörü ve kamyonlar için soğutucu dolaplar ve NASA uzay mekiklerinde olduğu gibi özel yapım buzdolabı üniteleri üretmektedir.

Foto Galeri
INDEL MARINE
INDEL MARINE
INDEL MARINE
INDEL MARINE
INDEL MARINE
INDEL MARINE
INDEL MARINE
Daha fazlası ¬
Giriş Sayfası
TwitterFacebook Youtube
Language
İletişim İletişim
© Copyright © 2012 Marina Deniz Araçları A.Ş.