Ana Sayfa
Ana Sayfa
HABERLER

Seekeeper Gyro Dengeleme Sistemi, Marin Sektörünü değiştiren icatlar listesine eklendi!
Bunu Paylaş Facebookta Paylaş Twitterda Paylaş
Seekeeper Gyro Dengeleme Sistemi, Marin Sektörünü değiştiren icatlar listesine eklendi!

Seakeeper Gyro, tüm denizciler tarafından istenilen, seyirde ve demirde konfor ve güvenliği sağlar. Aktif hareket kontrolü ve ileri soğutma teknolojisi ile farklı deniz durumlarında ve tekne hızlarında çok etkilidir. Bu sebeple diğer tüm tekneler marinada iken siz her hava şartında denize çıkabilirsiniz!

Verimli, sessiz ve bakım gerektirmeyen Seakeeper Gyro, vakumlanarak kapatılmış küresi içinde, elektrik motoru ile çalışır. Rakiplerine göre daha yüksek devirde döner, daha hafiftir ve daha az enerji harcar.

Seakeeper Gyro, kolay montajı ve kullanımı sayesinde, her tip teknede aktif dengeleme sağlar. Montajını isterseniz, teknenizin üretimi sırasında ister daha sonrasında yaptırabilirsiniz.

Seakeeper Gyro’nun rakiplerinde olmayan bu özelliklerinden dolayı rotanızı denizin durumuna göre değil, kendi keyfinize göre planlayarak, artık denize hükmedebilirsiniz.

Seçkin özellikleriyle göze çarpan Seekeeper Gyro Dengeleme Sistemi, Amerikan Yachting Dergisi tarafından Marin Sektörünü değiştiren icatlar listesine eklendi.

Giriş Sayfası Giriş Sayfası
TwitterFacebook Youtube
Language
İletişim İletişim
© Copyright © 2012 Marina Deniz Araçları A.Ş.