Ana Sayfa
Ana Sayfa
SEAKEEPER

Dosyalar
Seakeeper 2
Seakeeper 3
Seakeeper 6
Seakeeper 9
Seakeeper 16
Seakeeper 26
Seakeeper 35
Gizle

Firmanın faaliyet gösterdiği alanlar

Dengeleme & Kumanda Sistemleri
Gyrolu Stabilizer Sistemleri
Gizle

Firma Haberleri

SEAKEEPER ANNOUNCED NEW MODELS

SEAKEEPER YENİ MODELLERİNİ TANITTI !
Gizle
SEAKEEPER
Bunu Paylaş Facebookta Paylaş Twitterda Paylaş


 

Seakeeper tanıttığı yeni modelleri ile sektördeki yenilikçi ve öncü kimliğini korumaya devam ediyor.

Bugüne kadar yapılmış olan en iyi dengeleyicileri tasarlamış olan Seakeeper, yatçılık anlayışını tamamen değiştiriyor.10 yıldan kısa bir süre içersinde Seakeeper, aktif cayroskopik dengeleme sektörünün lideri haline geldi.

Sektör lideri Seakeeper şimdi ise yeni 3DC, 5, 9, 16, 26, 35 modellerini tanıtıyor. Bu yeni modeller önceki modellere göre çok daha güçlü ve daha küçük boyutlara sahip.

Yat piyasasının önde gelen tüm tekne markalarının ürettiği modeller dahil olmak üzere bugüne kadar 1700ün üzerinde tekneye Seakeeper cayro montajı yapıldı. Birçok seri üretim yat firması müşterilerine daha fazla konfor ve güvenlik sağlamak için ürettikleri teknelerde Seakeeper cayroyu standart özellik olarak sunmakta.

Her zaman ileriye dönük büyüme odaklı olan Seakeeper, yeni modelleri 3DC, 5, 9, 16, 26, 35 sayesinde cayro montajı yapılabilecek tekne modelleri yelpazesini oldukça genişletmiş durumda. Bu yeni modeller sayesinde minimum 30 ft boya sahip tüm tekneler Seakeeper konforu ve güvenliğine erişme şansına sahip oluyor.

Seakeeper 3DC ve 5, 20 ton ağırlığa kadar olan veya 30-50 ft boylarındaki tekneleri dengelemek için tasarlandı.  Seakeeper 9, 35 ton ağırlığa kadar veya 50-65 ft boy aralığındaki tekneleri dengeleyebiliyor. Seakeeper 16, 70 tona kadar veya 65-80 ft boy aralığındaki tekneleri dengeleyebiliyor. Seakeeper 26 ise 100 ton ağırlığa kadar veya 80-100 ft boy aralığındaki tekneleri dengelemeye yeterli olurken Seakeeper 35 140 tona kadar olan veya bir başka değişle boyu 100 ft ve üzeri tekneleri dengelemek için tasarlanmış durumda. Çok daha büyük tekneler için birden fazla Seakeeper ürününü monte etmek mümkün.

Tüm Seakeeper modelleri çok az bir elektrik gücü tüketerek teknenizin yalpasının %70 ten %90 a kadar olan kısmını dengeleyebiliyor. Bu çok yönlü ve becerikli cayrolar teknenizin dışında hiçbir uzantıya sahip değilken aynı zamanda teknenizin merkez hattı dışında uygun olan herhangi bir noktasına konularak büyük bir montaj kolaylığı sağlıyor. Vakum teknolojileri ve bilgisayar kontrollü yapıları Seakeeper cayroları, yatlar ve ticari tekneler için ilk pratik ve kullanıcı dostu cayrolar olmalarını sağlamakta.

Seakeeper’ın 5 yeni modeli önceki modellerinden daha güçlü ve daha küçük boyutlara sahip olmanın yanında çok daha uygun fiyatlı olmaları ile dikkat çekiyor. Seakeeper’in yeni modellerinin fiyatları $29,900 ile $194,900 arasında.

Uygulamalar
ALEN 68
BENETEAU
BIG MAK
CARIANDA
MAURI
NUMARINE 102
NUMARINE 78
SKYFALL
Foto Galeri
SEAKEEPER
SEAKEEPER
SEAKEEPER
SEAKEEPER
SEAKEEPER
SEAKEEPER
SEAKEEPER
Daha fazlası ¬
Video

Loading...


Seakeeper Video
This video showcases the Seakeeper technology on the C490. Seakeeper is the world leader in active gyro stabilizer technology for the leisure yacht and commercial marine industry. Seakeeper´s gyro stabilizer systems virtually eliminate zero and low speed boat roll, working at anchor and underway.
Giriş Sayfası Giriş Sayfası
TwitterFacebook Youtube
Language
İletişim İletişim
© Copyright © 2012 Marina Deniz Araçları A.Ş.