Ana Sayfa
Ana Sayfa
VDO

Dosyalar
VDO Oceanlink Katalog
VDO Marine Katalog
Gizle

Firmanın faaliyet gösterdiği alanlar

Yakıt Sistemi Ekipmanları
Göstergeler
Şamandıralar
Gizle
VDO
Bunu Paylaş Facebookta Paylaş Twitterda Paylaş


Deniz Sınıfı Cihazlar
Onaylı kaliteye sahip ve esnek tasarımlı, yenilikçi cihaz platformu. Doğruluk ve tasarım çeşitliliğinin birleştirildiği birinci sınıf motor takip ve seyir cihazlarında geniş seçenekler. Tüm cihazlar, "Germanischer Lloyd" tarafından onaylanmıştır, bu nedenle güvenlik ve kalite bakımından mükemmel seçimlerdir. Kendi aralarında değiştirilebilir façetaların geniş tasarım çeşitliliği sayesinde, cihazlar her teknenin içine mükemmel biçimde ve bağımsız olarak monte edilebilmektedir.

Viewline
Yeni nesil cihazlar. Viewline, gezi tekneleri, dıştan takma motorlular ve yatlar için yeni standart cihaz platformudur. Üç muhafaza çeşidine sahip modülerle, daha fazla işlev, daha esnek montaj ve tasarım seçeneklerinin yanı sıra, yer kaplamayan birleşik cihazlar gibi sektörde benzersiz çözümler sunmaktayız. Araştırma ve geliştirme çalışmaları sırasında, en yüksek doğruluk ve öncü teknolojilerin kullanılması, kullanım kolaylığı ve şık tasarımın önemli iki unsuru olmuştur. Tak-çalıştır çözüm tasarımı konseptimiz, Viewline cihazların, panele ve geçme biçiminde montajında, en yüksek seviyede montaj esnekliği anlamına gelmektedir. Façetaların kullanılmış olup olmadığından bağımsız olarak, modüler konsept, yüksek derecede tasarım çeşitliliği sunmaktadır.

Ocean Line
Onaylı kalite ve esnek tasarımla rüzgâr ve dalgaların keyfini çıkarın. VDO Ocean Line, kapsamlı bir sıra dışı motor takip ve seyir cihazları ürün yelpazesi sunmaktadır.

Ocean Link
Gezi tekneleri için yüksek doğruluğa sahip CAN cihazları. Modern spor ve gezi teknelerinde motor takibini desteklemek için, VDO Ocean Line’a modüler göstergeler eklenmiştir: VDO Ocean Link serisi. Bu serideki merkezi gösterge, CAN veri yoluna doğrudan bağlı olan ve motor yönetimi tarafından kullanılan çok işlevli takometredir. Bu cihaz, tüm önemli verileri geniş tutulmuş dijital ekranında göstermekte olup ve 20’ye kadar ilave ekrana iletmektedir. SAE J1939 veri protokollü CAN arayüzüne ilave olarak, analog sensörler için iki girişe sahiptir. Diğer gösterge ekranları için kullanılan yenilikçi seri bağlantı, karışık devreleri gereksiz kılmaktadır. 20’ye kadar ilave ekran göstergesi merkezi cihaza bağlanabilmektedir. Montajda pratik tak-çalıştır ilkesi izlenmekte olup ve karmaşık programlamaya gerek kalmadan, özellikle sistem genişletme işleminin sorunsuz yapılmasını sağlar.

Foto Galeri
VDO
VDO
VDO
VDO
VDO
VDO
VDO
Daha fazlası ¬
Giriş Sayfası Giriş Sayfası
TwitterFacebook Youtube
Language
İletişim İletişim
© Copyright © 2012 Marina Deniz Araçları A.Ş.