Ana Sayfa
FORMA

Dosyalar
Forma Marine Katalog
Gizle

Firmanın faaliyet gösterdiği alanlar

Güverte Ekipmanları
İskemleler
Kaptan Koltukları
Masa Ayakları
Masalar
Sehpalar
Tabureler
Gizle
FORMA
Bunu Paylaş Facebookta Paylaş Twitterda Paylaş

 

 

FORMA, gezi tekneleri sektörü için mobilya, katlanır koltuklar, sandalyeler, pedestaller, masalar ve aksesuarlarını üretmektedir.

Misyonumuz, deniz sevdalıları için özel mobilyalar yaratmaktır. Müşterilerimiz, kalite ve değer açısından bize güvenebilirler. Özellikle deniz ve kumsalda boş vakit değerlendirme amaçlı olarak tasarlanmış, kaliteli açık hava mobilyalarından oluşan geniş bir ürün portföyü sunmaktayız. Pazarın ihtiyaçlarını ve eğilimlerini inceleyip kendi uzmanlığımızı da katarak, değer bakımından en iyi kalitedeki ürünü sunmaya çalışmaktayız. Müşterilerimiz bize güvenebilirler!
Yaptığımız her şeyde her zaman kaliteyi arıyoruz. Araştırma ve Geliştirme Bölümümüz, sürekli yeni modeller tasarlamaya ve en ufak ayrıntı üzerinde bile çalışmaya kendini adamıştır. Yeni ürünlerin geliştirilmesi için, en güncel tasarım yöntemlerini kullanmaktayız. Yardımlarınıza değer veriyoruz ve ihtiyaçlarınızı daha iyi anlamamıza yardımcı olacak görüş ve düşüncelerinize her zaman açığız.
Ürünlerimiz, Avrupa Yönetmeliklerine tam uyum sağlamak için son derece kapsamlı testlerden geçirilmektedir. Koltuklar üzerinde yapılan testlerin tamamını görmek istiyorsanız, lütfen buraya tıklayın - testler.

Daha fazlası ¬
Foto Galeri
FORMA
FORMA
FORMA
FORMA
FORMA
FORMA
FORMA
Daha fazlası ¬
Giriş Sayfası
TwitterFacebook Youtube
Language
İletişim İletişim
© Copyright © 2012 Marina Deniz Araçları A.Ş.